Sarbatori fericite si luminate!
Sarbatoarea aceasta este una a sperantei. Cu atat mai mult are o semnificatie puternica pentru mine.
Plan de lupta pentru urmatoarea perioada:
etapa I- o luna pauza si sa speram ca se intampla ceva
etapa II- doua luni de diane 35, apoi control, stimulare, etc.
Cu drag,
R.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Ce spui?