Sangerarea continua. Cantitatea e foarte mica...cam cat sa murdareasca un pic servetelul. Azi e deja a patra zi. Nu prea stiu ce sa fac. La doctorita mea imi pot face programare abia pe 3 septembrie. Voiam sa ma duc la sfarsitul lunii septembrie, dar ma vad nevoita sa-mi schimb planurile.
Nu ma doare nimic, dar ma ingrijoreaza destul de mult sangerarea asta. Nu o pun seama Cerazette care ar fi trebuit sa duca la intreruperea menstruatiei, nu la repetarea ei in aceeasi luna. Pe de alta parte, daca greseau ceva in timpul operatiei, logic ar fi fost sa fi avut semne mai devreme, nu acum.... dupa aproape o luna. In fine...mai astept sa vad ce se intampla. Nu m-as duce la alt medic.
Nu mai inteleg nimic. Offff....
Cu drag,
R.