Se afișează postările cu eticheta sangerare. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta sangerare. Afișați toate postările

duminică, 25 august 2013

Dileme...

Sangerarea continua. Cantitatea e foarte mica...cam cat sa murdareasca un pic servetelul. Azi e deja a patra zi. Nu prea stiu ce sa fac. La doctorita mea imi pot face programare abia pe 3 septembrie. Voiam sa ma duc la sfarsitul lunii septembrie, dar ma vad nevoita sa-mi schimb planurile.

Nu ma doare nimic, dar ma ingrijoreaza destul de mult sangerarea asta. Nu o pun seama Cerazette care ar fi trebuit sa duca la intreruperea menstruatiei, nu la repetarea ei in aceeasi luna. Pe de alta parte, daca greseau ceva in timpul operatiei, logic ar fi fost sa fi avut semne mai devreme, nu acum.... dupa aproape o luna. In fine...mai astept sa vad ce se intampla. Nu m-as duce la alt medic.

Nu mai inteleg nimic. Offff....

Cu drag,
R.

Altă parte din poveste...

 E 2021 și înainte de asta au fost toți anii ăștia despre care am scris până acum sau despre care am tăcut până acum. Nu e ușor să treci mer...