30 mai a fost ziua 1 pentru mine. De luni, 2 iunie, am inceput stimularea: 3 Fostimon dimineata si 1 Luveris seara. Vineri, 6 iunie, urmeaza ecografia. Sper sa se vada rezultatele stimularii. Mi-e cam frica...
Doamne ajuta!
E 2021 și înainte de asta au fost toți anii ăștia despre care am scris până acum sau despre care am tăcut până acum. Nu e ușor să treci mer...