Pe 25 aprilie am inceput tratamentul cu Diphereline. Am gasit un video pe youtube pe care il voi posta si eu mai jos.
Lucrurile nu sunt chiar asa usoare ca in video. Cred ca doamna este asistent medical. Noi ne-am chinuit un pic...de fapt e un chin la fiecare injectie pe care trebuie sa o facem. Avem atatea de facut, incat cred ca sotul meu va fi as la sfarsit:)
Maine mergem din nou la Chisinau si speram sa avem vesti bune.