Din nou mergem spre Chisinau in cateva minute. Am fost luni, 5 mai. Dupa ecografie mi s-a injumatatit doza de Diphereline. Amestec toata compozitia dar fac doar cate jumatate pe zi. In plus, iau Progynova, cate 3 comprimate pe zi, pentru endometru.
Azi avem din nou o ecografie planificata si e posibil sa incepem injectiile cu Menopur.
La drum deci!
Cu drag,
R.