2014 va fi anul nostru. Anul in care sper sa putem finaliza mai multe lucruri incepute in 2013, un an care nu pot spune ca a fost foarte intelegator cu noi.
Suntem convinsi sa incercam FIV-ul in Moldova. Din acest motiv nici nu am mai mers pe la vreun doctor luna aceasta. Mai avem undeva in suflet speranta unei surprize placute pe final de an:), dar si aceasta optiune a FIV-ului.
In 2014 ne dorim sa reusim sa ne indeplinim visul de a avea un copil sanatos si frumos si mereu pus pe sotii! Asta este pe primul loc pentru noi si speram ca si Dumnezeu va fi acolo, alaturi de sperantele noastre.
Cu drag,
R.