Despre lupta noastra pentru a avea un copil sănătos!
joi, 28 martie 2013
Inca o dezamagire
Va trebui sa o iau de la capat, desi ma simt atat de obosita. Mi-am pierdut parca si speranta dar nu pot sa renunt. Trebuie sa mai incerc.
Nu-mi vine sa cred ca e atat de greu...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Ce spui?