Am in jur de 50 de ore de la injectia cu pregnyl si blestematele alea de teste de ovulatie imi arata tot o liniuta estompata langa linia de control! Nu mai inteleg nimic, dar nu ma mai bazez pe ele prea mult. Mai am un test si o sa-l fac maine, de curiozitate.
Spun ca nu mai inteleg nimic pentru ca pregnyl-ul iti induce ovulatia....unde e?
offfffffffffff
R.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Ce spui?